Sprzęt stomatologiczny
 
Mikroskop SmartOptic  SmartOPTIC jest mikroskopem zaliczającym się do produktów wyższej klasy. Jego parametry optyczne odpowiadają wysokim normom światowym.
Zastosowane w mikroskopie SmartOPTIC rozwiązania optyczne i mechaniczne sprawiają, iż ergonomia jak i komfort pracy są niezwykle przyjazne użytkownikom.

Cechą charakterystyczną mikroskopów SmartOPTIC jest wyśmienita jakość oraz estetyka ich wykonania. Możliwość wyposażania mikroskopów SmartOPTIC w dodatkowe akcesoria w trakcie ich eksploatacji jest niepodważalną zaletą.

mikrosko_kanałowe_kraków
Aparat RTG Planmeca INTRA

Aparat rentgenowski Intra z generatorem wysokiej częstotliwości o stałym potencjale. Wyposażony jest w lampę Toshiba D-0711 SB o ogniskowej 0,7 x 0,7mm zgodnie z normą IEC 336. Jest to uznany na rynku aparat rentgenowski charakteryzujący się bardzo dobrymi parametrami pracy, wysoką trwałością oraz niezawodnością. Posiada on szereg automatycznych trybów pracy oraz możliwość ustawienia własnych parametrów ekspozycji.

 

Każdy aparat wyposażony jest w standardzie w kabel do radiografii cyfrowej Planmeca DIXI 3 umożliwiając tym samym łatwy i szybki montaż radiografii. Aparat dostępny jest w kilku wersjach montażowych: ściennej, sufitowej, jezdnej, wolnostojącej, do montażu przy unicie Planmeca Compact oraz w wersji z 4 różnymi długościami ramienia głowicy o roboczym zasięgu: 1525mm, 1675mm (standardowe), 1900mm i 1975mm.

 

 rtg_planmeca_krakow
Lampa wybielająca Beyond 

Beyond jest najbardziej zaawansowaną technologicznie metodą wybielania zębów, uważaną obecnie za najbezpieczniejszy i najbardziej skuteczny sposób wybielania. Przebarwienia zdobywane latami (np. po tytoniu, kawie, herbacie czy lekach) znikają zaledwie w 30 - 45 minut w gabinecie stomatologicznym.

 

Zabiegi z zastosowaniem lampy Beyond zostały już bezpiecznie wykonane u ponad miliona pacjentów. Wykorzystuje się środek wybielający oparty na składnikach wodnych (nadtlenek wodoru H2O2) nie uszkadzających struktur zęba równocześnie z dodatkiem składnika obniżającego nadwrażliwość zębów (SiO2).

 lampa_beyond
VDW Endodotic Synergy  http://www.vdw-dental.com/en.html  Brak zdjęcia
Mikrosilnik endodontyczny z kątnicą X-SMART Najnowszej generacji mikromotor endodontyczny z kątnicą redukującą 16:1, wyposażony w zaawansowane funkcje ułatwiające pracę lekarzowi:
- Możliwość pracy na baterię lub w podłączeniu do prądu.
- Czas ładowania baterii: około 5h.
- Czas pracy baterii: około 2h.
- Wyposażony w kątnicę 16: 1.
- Kątnica z rękojeścią i wbudowanym przyciskiem uruchamiającym (waży tylko 92g).
- Duży wyświetlacz.
- 3 stopniowa funkcja Autoreversu.
- Zakres prędkości*: od 120 do 800 obrotów na minutę (rpm).
- Kontrola momentu obrotowego*: od 0,6 do 5,2 Ncm.
- Możliwość wyboru spośród 9 programów
 x-smart
 Meta Biomed Lider w branży stomatologicznej, pierwszy na świecie gutaperka bezprzewodowy system obturacji.E & Q Master to fantastyczne zakończenie systemu obturacji. Maksymalizuję wygodę korzystania zarówno dla pacjenta, jak i dla lekarza stomatologa. Ma ten sam układ ładowania baterii, jak telefon komórkowy. Działa na niskim napięciu dla bezpieczeństwa użytkowników. Jeśli akumulator jest rozładowany podczas użytkowania, można zastąpić go dodatkową baterią o gotowości do ciągłego użytkowania.
Smukły design i prosta obsługa z E & Q. Bardzo pomocy w leczeniu kanałowym. 
 

Joomla
Joomla

Wordpress
Wordpress

ul. Krakowskie Przedmieście 87, Zielonki
+48 608-167-578